Корзина
353 отзыва
+380672241685
+380672241685
+380672241685
+380933815161
+380992930777
+380933815161
Вайбер
Стекольная компания "Vitrum" МЫ РАБОТАЕМ И ПРИНИМАЕМ ЗАКАЗЫ. БЕЗОПАСНАЯ ДОСТАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ

О нас

       

     

                          Скляна компанія «Вітрум».

  Скляна компанія «Vitrum» є постачальником продукції зі скла на вітчизняному ринку. За роки своєї роботи ми зарекомендували себе як надійного і перевіреного партнера, який пропонує актуальну продукцію згідно необхідним стандартам. Продукція зі скла повинна бути високої якості, адже скло - дуже крихкий матеріал, і тільки після правильної обробки він може витримувати високі температури і навантаження, тому до процесу виробництва компанія підходить з особливою скрупульозністю, усвідомлюючи свою відповідальність перед покупцями.

  Скляна компанія «Vitrum» може запропонувати широкий асортимент продукції, яка задовольнить навіть найвибагливішого замовника. Спектр пропонованих товарів вар
іюється від скляних сходів і козирків до скла для каміна і душової кабіни. Особливою популярністю користується скло в духовку, до якого висуваються особливі вимоги, адже продукт повинен витримувати не тільки високу температуру, але і велике навантаження на площину, перепади температур і зберігати свої властивості протягом довгих років.

  Сьогодні «Vitrum» надає покупцям не тільки якісну і надійну продукцію за доступними цінами, а й в деякому сенсі твори
ть витвори мистецтва, адже ми можемо виготовити продукцію з унікальним дизайном і добре продуманою конструкцією.

  Ми цінуємо наших клієнтів, і не зупиняємося на досягнутому, постійно розширюючи свій асортимент новими, затребуваними товарами. За час своєї роботи компанія заслужила довіру
тисяч клієнтів на всій території України, адже саме високі оцінки наших покупців і відгуки дають нам можливість розвиватися і вдосконалювати свою майстерність!

  З кожним роком скло стає все більш
поширенным матеріалом на ринку, оскільки цей матеріал може приймати химерні форми, а універсальність цього матеріалу підтверджується тим, що його широко використовують в різних сферах діяльності людини.

  Продвіженце
м скляної справи є наша компанія «Vitrum», яка за роки своєї роботи в даній сфері впевнено закріпилася на ринку. Ми завжди готові вислухати наших клієнтів, ми працюємо для Вас!

   Індивідуальний підхід, послуги дизайнера, доступні ціни, гнучка система знижок для оптових покупців - далеко не всі переваги співпраці з нами.

 

           

 

                                                 Стекольная компания «Витрум».

  Стекольная компания «Vitrum» является поставщиком продукции из стекла на отечественном рынке. За годы своей работы мы зарекомендовали себя в качестве надежного и проверенного партнера, который предлагает актуальную продукцию  согласно требуемым стандартам. Продукция из стекла должна быть высокого качества, ведь стекло – весьма хрупкий материал, и только после правильной обработки он может выдерживать высокие температуры и нагрузку, поэтому к процессу производства компания подходит с особой скрупулезностью, осознавая свою ответственность перед покупателями.

  Стекольная компания «Vitrum» может предложить широкий ассортимент продукции, которая удовлетворит даже самого требовательного заказчика. Спектр предлагаемых товаров варьируется от стеклянных лестниц и козырьков до стекла для камина и душевой кабины. Особой популярностью пользуется стекло в духовку, к которому выдвигаются особые требования, ведь продукт должен выдерживать не только высокую температуру, но и большую нагрузку на плоскость, перепады температур и сохранять свои свойства на протяжении долгих лет.

  Сегодня «Vitrum» предоставляет покупателям не только качественную и надежную продукцию по доступным ценам, но и в некотором смысле произведения искусства, ведь мы можем изготовить продукцию с уникальным дизайном и хорошо продуманной конструкцией.

  Мы ценим наших клиентов, и не останавливаемся на достигнутом, постоянно расширяя свой ассортимент новыми, востребованными товарами. За время своей работы компания заслужила доверие сотен клиентов на всей территории Украины, а ведь именно высокие оценки наших покупателей и отзывы дают нам возможность развиваться и совершенствовать свое мастерство!

  С каждым годом стекло становится все более востребованным материалом на рынке, поскольку этот материал может принимать причудливые формы, а универсальность этого материала подтверждается тем, что его широко используют в разных сферах деятельности человека.   

  Продвиженцем стекольного дела является наша  компания «Vitrum», которая за годы своей работы в данной сфере уверенно закрепилась на рынке. Мы всегда готовы выслушать наших клиентов, мы стараемся для Вас!                 

   Индивидуальный подход, услуги дизайнера, доступные цены, гибкая система скидок для оптовых покупателей – далеко не все преимущества сотрудничества с нами.