







3 454 ₴
Дзеркальна плитка трикутник срібло 100см х 100см з фацетом
Ціна дзеркальної плитки вказана за метр квадратний.
Найменший розмір сторони 120мм.
Похибка при виготовленні плитки + - 2мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщений на +- 2мм.
Виготовлення за індивідуальними розмірами замовника, тобто будь-яким, починаючи від 120мм.
Для уточнення деталей, прорахунку та замовлення звертайтеся безпосередньо до фахівця компанії https://sklo.org/ua/contacts
Плитка може бути:
Підганяємо розміри плитки відповідно до розміру стіни. Робимо розрахунок необхідної кількості плитки на задану площу.
Дзеркальна плитка завоювала симпатії цінителів нестандартних, ефектних рішень. Плитка, не маючи свого забарвлення, вдало вписується в будь-якому інтер'єрі, гармонує з будь-якими матеріалами.
Плитка від «Компанії Вітрум» призначена для оформлення стін, стель, для оздоблення предметів інтер'єру, оздоблення дверей. Плитка, що випускається нашою Компанією, виготовлена з вологостійкого дзеркала імпортного виробництва. Тому вона може використовуватися не тільки у сухих приміщеннях, а й у ванній, кухні.
Наша Компанія дбає про своїх клієнтів. Фахівці Компанії допоможуть:
Дадуть свої рекомендації по монтажу, бажаним клеям та засобам догляду.
Звертайтеся в Компанію Вітрум» і Ви отримаєте якісний товар за розумні гроші.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення плитки | Універсальна |
| Товщина | 4 мм |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Ступінь блиску | Високоглянсова |
| Тип поверхні | Гладка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина плитки | 0.4 см |
| Обробка країв | Фацет 1см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло (класичний колір зеркалала) |
| Матеріал виробу | Дзеркало |
| Форма плитки | Трикутник |