

від 7 872 ₴
Панно дзеркальне 100смх100см, ромби, серебро (натуральний колір), фацет
Розміри плитки при укладанні ромбом:
Сторони 17,6смх17,6см
Діагоналі 25смх25см
Трикутники:
Сторони 17,6смх17,6см.
Ціна указана за 1 кв.м.
Кількість плитки в візуалізації може не співпадати з прорахунком.
Виготовимо панно за Вашими індивідуальними розмірами!
За прорахунком та замовленням звертайтеся тут.
Виготовляємо панно з дзеркальної плитки за Вашими індивідуальними розмірами. Підганяємо розміри панно відповідно розміру стіни. Робимо розрахунок необхідної кількості плитки на задану площу.
При виготовленні панно у нашій компанії кожна плитка номерується та підганяється під розміри поверхні, заданої замовником.
Ви можете вибрати конфігурацію і розташування плитки:
Доступний вибір кольору: срібло, бронза, графіт, зелений та інші.
Замір і установка по м. Черкаси,м. Київ Доставка перевізником по Україні.
Дзеркальні панно виготовляються як з дзеркальної плитки, так і з дзеркал великого розміру. Дзеркальне панно прикрасить бар, ресторан, громадське або житлове приміщення. У приміщенні, де розташоване дзеркальне панно, завжди багато світла, відчуття простору, здається, що стіни розступаються". Дзеркальне панно надає приміщенню, святковість, святковості, урочистості.
Фацет – це скошена грань на краях плитки. Наша компанія виготовляє плитку з високоякісного вологостійкого дзеркала виробництва Бельгія. Плитка універсальна - призначена для будь-яких приміщень, для стін та стелі.
| Основні | |
|---|---|
| Оформлення | Без рами |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Срібло (натуральний колір дзеркала) |
| Сторона трикутника | 17,6 |
| Сторона плитки | 17,6 |
| Обробка країв | Фацет 1см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал виготовлення | Дзеркало |
| Орієнтація | Ромби |
| Висота виробу | 100 см |
| Ширина виробу | 100 см |