Корзина
353 отзыва
+380672241685
+380672241685
+380672241685
+380933815161
+380992930777
+380933815161
Вайбер
Стекольная компания "Vitrum" МЫ РАБОТАЕМ И ПРИНИМАЕМ ЗАКАЗЫ. БЕЗОПАСНАЯ ДОСТАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ

Замена стекла в духовках

         Дамо друге життя Вашої духовці газової, електричної плити!

  Приймаємо замовлення на ремонт - заміну скла в дверцятах духовки газової або електричної плити, СВЧ, апаратах-гриль.  Є можливість заміни ручки, молдінга.. Для цього Ви надсилаєте дверцята духовки за адресою: м.Черкаси, Н.П.№1, Куценко Ігорю Івановичу; або приносите за адресою м Черкаси, вул. Смілянська д.165, офіс "Вітрум". Графік роботи уточнюйте у менеджера по телефону. Ремонт (заміна скла) складається із таких робіт:  розбирання дверцят, замір скла, виготовлення загартованого скла, монтаж його на термостійкий клей. Готові дверцята відсилаємо або віддаємо Вам. Приймаємо будь-які моделі, працюємо за індивідуальним замовленням. Працюємо по всій території України. Доставка  у любий куточок України перевізником на Вашу адресу або на відділення Нової Пошти.

Наша компанія пропонує Вам придбати скло в духовку, електропіч. Ми виготовимо його за Вашими індивідуальними розмірами. Процес виробництва полягає в тому, що ми вирізаємо сире скло, обробляємо крайки, свердлимо, якщо необхідно, отвори і гартувємо його. Після цього скло готове до використання. Воно витримує температуру до 350 * С  і міцніше за звичайне скло в 4-5 разів. . Це саме ті параметри, які потрібні для скла в духовки.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Дадим вторую жизнь Вашей духовке газовой, электрической плиты!

  Принимаем заказы на ремонт - замену стекла в дверке духовки газовой или электрической плиты, СВЧ, аппаратах-гриль.  Вы присылаете дверку  по адресу: г. Черкассы, Н.П.№1, Куценко Игорю Ивановичу или приносите по адресу г. Черкассы, ул. Смелянская д.165, офис "Витрум". Мы производим разборку дверки, замер стекла, изготавливаем закаленное стекло, монтируем его на термостойкий клей и отсылаем или отдаем Вам. Принимаем любые модели, работаем по индивидуальному заказу. Работаем по всей территории Украины.

 

Наша компания предлагает Вам приобрести стекло в духовку, электропечку. Мы изготовим его по Вашим индивидуальным размерам. Процесс производства состоит в том, что мы вырезаем сырое стекло, обрабатываем кромки, сверлим, если необходимо, отверстия и закаливаем его. После этого стекло готово к использованию. Оно выдерживает температуру до 300*С и крепче обычного стекла в 4-5 раз. . Это именно те параметры, которые требуются для стекла в духовки. Доставляем стекло по всем населенным пунктам Украины,